Login

Elektronické zabezpečovací systémyV době rychle rostoucí kriminality se zvyšuje význam bezpečnostních systémů, které slouží k ochraně osob a zabezpečení majetku. Nabízíme vám spolehlivé zabezpečovací systémy a kvalitní ochranné prvky, které dokáží z vašeho domu učinit bezpečné prostředí pro všechny jeho obyvatele.


Detektory vstupu

Systémy zpravidla slouží k detekci vstupu nebo pokusu o vstup nepovolané osoby do střeženého prostoru. Přítomnost takové osoby může být detekována speciálními čidly:
  • infračervené snímače prostoru – zaznamenávají vniknutí cizí osoby do objektu přerušením infračerveného paprsku;
  • pohybová čidla – zaznamenávají pohyb osoby v objektu; detektory disponují širokým vykrývacím úhlem, takže jsou schopny zajistit kontrolu nad prostorem v celé místnosti;
  • otřesová čidla – detekují vrtání, páčení či údery do dveří či oken;
  • akustické detektory tříštění skla – detekují zvuk při rozbití a roztříštění skleněné výplně dveří či oken.

Kombinací různých detektorů a bezpečnostních prvků lze dosáhnout komplexního zabezpečení požadovaného objektu a ochránit ho tak před zloději. Na narušení objektu reaguje bezpečnostní systém spuštěním poplašné signalizace. Nežádoucí aktivita může být indikována jak akusticky, tak opticky.


Magnetické kontakty

Dveře či okna lze dále vybavit magnetickými spínači, které registrují otevření oken nebo domovních dveří. Od otevření běží časový limit, během kterého musí dojít k opětovnému uzavření. Pokud budou okna či dveře otevřeny delší dobu, dojde k vyvolání poplachu spuštěním alarmu. Dveřní magnetický kontakt lze rovněž propojit s dalšími externími zabezpečovací systémy, které jsou pak spouštěny průchodem dveřmi. Po otevření např. může dojít na určenou dobu k aktivaci kamerového systému a zaznamenání procházející osoby.

AG POS s.r.o. | info@agpos.cz | +420 246 083 712

Created by © 2008 Chabera webdesign